polskapodajdalej.pl

Blog tematyczny o turystyce, sporcie oraz rozrywce.

Rozrywka

W mieście czy poza miastem – w Orange Love internet działa wszędzie

W mieście czy poza miastem – w Orange Love internet działa wszędzie

Internet domowy i abonament komórkowy to dwie najpotrzebniejsze usługi. Możesz je kupić w pakiecie. Wystarczy, że zdecydujesz się na pakiet Orange Love Mini 4G. To opcja dla tych, którzy chcą korzystać z internetu w mieście lub poza miastem. Sprawdź, dlaczego warto z niej skorzystać!

Orange Love Mini 4G, czyli abonament z internetem w pakiecie

Kupując pakiet Orange Love Mini 4G: https://www.orange.pl/pakiety/orange-love-mini-4g, otrzymujesz dwie najpotrzebniejsze usługi w jednym pakiecie, czyli Internet domowy 4G i abonament komórkowy. W internecie domowym masz do dyspozycji 250 GB i dodatkowych 250 GB do wykorzystania przez cały okres trwania umowy. Jeśli wykorzystasz pakiet w całości, internet działa dalej (bez dodatkowych opłat), ale zwalnia do 1 Mb/s. W abonamencie komórkowym dostajesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pokaźną paczkę internetu – 100 GB. Do pakietu Orange Love Mini możesz dokupić router, smartfon lub inne urządzenie, a płatność za nie rozłożyć na wygodne raty.

Internet w mieście i poza miastem

Aby komfortowo korzystać z internetu, w Orange Love Mini 4G możesz dokupić router. Do wyboru masz urządzenia, które dobrze sprawdzą się nie tylko w mieście, ale też poza nim. Jeśli mieszkasz w mieście, wybierz router TCL HH130. To urządzenie z agregacją pasm internetu LTE. Router umożliwia agregację aż 3 pasm, co ma znaczny wpływ na komfort korzystania z sieci. Szybkie pobieranie danych to nie problem nawet wtedy, gdy z internetu korzysta kilka osób jednocześnie.

Jeśli mieszkasz poza miastem, wybierz router ZTE MF258K ODU-IDU. To urządzenie, które dobrze radzi sobie z potęgowaniem sygnału 4G. Router jest wyposażony w antenę zewnętrzną, którą można zamontować na dachu lub balkonie. Dzięki niej, odbierzesz mocniejszy sygnał i poprawisz zasięg internetu.

Z pakietem Orange Love Mini korzystasz z internetu, gdzie chcesz

Internet domowy od Orange dociera aż do 98,5% powierzchni Polski. To sprawia, że pakiety Orange Love to opcja nie tylko dla tych, którzy mieszkają w mieście, ale też dla osób z mniejszych miejscowości. Dokupując odpowiedni router, można łatwo zoptymalizować prędkość internetu i korzystać z sieci jeszcze szybciej – dzięki sporej paczce internetu w abonamencie komórkowym także np. na działce.

Pakiet Orange Love Mini 4G – dlaczego warto z niego skorzystać?

Zastanawiasz się nad wyborem pakietu Orange Love Mini? To rozwiązanie, które ma wiele zalet. Dlaczego warto z niego skorzystać?

  • Oszczędności

Wykupując usługi w pakiecie, oszczędzasz. Wszystko dlatego, że połączone usługi są tańsze od kupowanych osobno.

  • Wygoda

Korzystając z pakietu, dostajesz jedną wspólną fakturę za obie usługi. Nie musisz opłacać dwóch faktur osobno.

  • Jedna umowa

Żeby skorzystać z pakietu Orange Love Mini 4G, podpisujesz tylko jedną umowę. W ten sposób ograniczasz formalności do niezbędnego minimum.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij