polskapodajdalej.pl

Blog tematyczny o turystyce, sporcie oraz rozrywce.

Ciekawostki

Potrzebujesz samochodu na miesiąc? Wypróbuj długoterminowy wynajem!

Potrzebujesz samochodu na miesiąc? Wypróbuj długoterminowy wynajem!

Wiele firm, które oferują wynajem samochodu na minuty, godziny czy dni, rozszerza swoją ofertę o usługi długoterminowe. Wynajem auta na miesiąc to odpowiedź na potrzeby zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. To kompleksowa usługa, która obejmuje liczne udogodnienia. Dzięki nim, wyjeżdżając zamówionym pojazdem na drogę, czujesz się bezpiecznie i komfortowo. Jak z tego skorzystać i znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb?

Auto na minuty, godziny i dni – szybka komunikacja na życzenie

Car sharing to praktyka, która zyskuje na popularności wśród klientów prywatnych, korzystających z samochodu okazjonalnie, ale także przedsiębiorców. Choć możliwość wynajęcia samochodu za pomocą aplikacji dostępna jest na razie w kilku największych miastach Polski, firmy takie jak Panek CS zdążyły już zgromadzić wokół siebie grono oddanych zwolenników. Dlaczego? Terminowe zamówienie samochodu pozwala na sprawną komunikację w razie potrzeby, bez konieczności posiadania własnego pojazdu. Zamawiający coraz chętniej korzystają również z wynajmu długoterminowego.

Wynajem auta na miesiąc – kompleksowa usługa i wsparcie klienta

Obecnie można wynająć nie tylko pojedynczy pojazd, ale także całą flotę dopasowaną do potrzeb klienta. Każdy długoterminowy wynajem w ramach carsharing to usługa gwarantująca pełne bezpieczeństwo i wsparcie klienta w okresie trwania umowy. Nie musisz także martwić się o koszty eksploatacji pojazdu. Przykładowo wynajem auta na miesiąc to przede wszystkim:

  • sprawny pojazd dopasowany do oczekiwań klienta;
  • obsługa Assistance przez całą dobę;
  • ubezpieczenie;
  • samochód zastępczy w sytuacji awarii lub kolizji;
  • szansa wymiany pojazdu na inny w okresie wynajmu.

W przypadku wynajmu na okres dłuższy niż miesiąc klienci mogą także liczyć na przeglądy okresowe w cenie usługi.

Jak wynająć auto na miesiąc? W kilku prostych krokach!

Jeśli interesuje cię wynajem auta na miesiąc, rok, czy dłuższy okres, powinieneś bezpośrednio skontaktować się z firmą udostępniającą flotę. Dzięki temu będziesz mógł wybrać pojazd w odpowiednim dla ciebie segmencie oraz wyposażeniem.

Wygodnym rozwiązaniem przy wynajmie długoterminowym są także odroczone płatności stosowane przez coraz większą liczbę firm. Dzięki temu za usługę możesz zapłacić dopiero po 30, a nawet 45 dniach!

Udostępnij